APE LED żarówki
plenru
STARY REGULAMIN SKLEPU

Faktury VAT dotyczące sprzedaży artykułów znajdujących się w niniejszym sklepie wystawiane są przez sprzedającego

AUTO POWER ELECTRONIC Piotr Skrobotowicz
ul. Zbożowa 12, 45-837 Opole
REGON 530607648       NIP 754-013-46-99

KB S.A. o/Opole: 96 1500 1575 1215 7000 4987 0000

Regulamin sprzedaży wysyłkowej towarów ustalony przez Auto Power Electronic w trybie art. 384 k.c.

1. Zamówienia przyjmowane są:
• poprzez zamówienie towarów w sklepie internetowym
• telefonicznie 077 474 56 74 wew. 134 / 143; w godzinach  PN – Pt 7:30 – 14: 30
• faksem (+48  77) 474 51 51 lub e-mail: ape[at]ape.com.pl, mlysiak[at]ape.com.pl
W celu wyjaśniania ewentualnych wątpliwości związanych ze złożonym zamówieniem prosimy o podawanie kontaktowego numeru telefonu

2. Realizacja zamówienia.
Rozpoczyna się w dniu złożenia zamówienia, jeśli towar jest dostępny w magazynie i zamówienie zostało złożone do godziny 12.00.
Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską lub firmę kurierską (ok. 2 dni)

Czas realizacji potwierdzonego zamówienia, pod warunkiem że towar jest dostępny na magazynie

  • Pn –Pt:                     wysyłka towaru w ciągu 3 dni roboczych
  • Sob. - Niedz, święta:   wysyłka towaru w ciągu 3 dni roboczych licząc od najbliższego dnia roboczego

3. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. Faktura wysyłana jest wraz z przesyłką.

!!! UWAGA !!!

Od 01.01.2011 rzeczywista cena zakupu oraz koszt transportu wyświetlony na stronie zamówienia może się nieznacznie różnić ze względu na zmianę stawki VAT z 22% na 23%

Od 01.04.2013 zmieniły się przepisy prawa podatkowego dotyczące podatku VAT w obszarze usług pocztowych.

Zgodnie ze zmianami, najpopularniejsze usługi pocztowe (powszechne), czyli listy i paczki pocztowe (krajowe i zagraniczne) w dalszym ciągu nie będą obciążane tym podatkiem. Stawką VAT objęte będą niepowszechne usługi pocztowe. Obowiązek doliczania 23-procentowej stawki podatku VAT realizowany będzie w obszarze niepowszechnych usług pocztowych: przesyłki aglomeracja, reklamowej, marketingowej, firmowej, hybrydowej, druku bezadresowego, oraz E-Przesyłki, przesyłki gabarytowej i biznesowej, przesyłki pobraniowej, usługi kurierskiej Pocztex, paczki Plus, przesyłki pocztowej na warunkach szczególnych oraz przesyłki EMS (przesyłka kurierska w obrocie zagranicznym).

Płatność za towar możliwa jest gotówką, za pobraniem lub w formie przedpłaty przelewem na nasze konto KB S.A. o/Opole: 96 1500 1575 1215 7000 4987 0000

W razie wyboru przedpłaty jako formy płatności prosimy o kontakt z dz. handlowym, wysyłka zamówionego towaru nastąpi po otrzymaniu wpłaty na nasze konto.

4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury.
Klient może wycofać złożone zamówienie pisemnie: faksem (077) 474 51 51 lub mailem lub telefoniczne pod nr tel 77 474 81 34 lub 77 474 81 56

5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

6. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta, liczoną 24 m-ce od daty sprzedaży.
- Gwarancją nie są objęte wady i uszkodzenia wynikające z wadliwego użytkowania urządzeń lub niewłaściwego ich podłączenia, a także wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Wszelkie próby ingerencji w budowę urządzeń lub ich instalację powodują natychmiastowe zerwanie zobowiązań wynikających z gwarancji producenta.

7. Zwroty towaru
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Towar musi być zwracany w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu. 
 Zwracany towar należy odesłać, na koszt nadawcy, razem z otrzymaną wraz z nim fakturą z dopiskiem „zwrot - sklep internetowy”. 
- Koszt wysyłki towaru nie podlega zwrotowi. 
- Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru objętego fakturą sprzedaży
- Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta, a faktura wraz z fakturą korygującą zostanie odesłana do klienta.

8. Reklamacje. 
- Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adresem: Auto Power Electronic, Dz. Reklamacji, ul. Zbożowa 12, 45-837 Opole, z dopiskiem „reklamacja”. 
- Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem. 
- Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, zwracamy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis reklamowanej cechy produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. 
- Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.

9. Dostawa zakupów 
- Wysyłki na terenie Polski realizujemy poprzez:
DHL lub Pocztę Polską

- Kupując w naszym sklepie, udzielasz firmie APE Opole jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w twoim imieniu i na twój rachunek z Pocztą Polską w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki pieniężne nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego. Pełnomocnictwo w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego.

- Zamówiony towar wysyłamy za pobraniem pod adres, który podany został w formularzu zamówienia.
- Przy realizacji zamówienia powyżej 1.000zł netto wysyłka gratis.
- Wysłanie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Projekt i realizacja PRONETIX